Veletržní příloha deníku Hospodářské noviny

Aktuální akce

  ( Strana 2 / 5 )  

LANDSCAPE FESTIVAL

28.5. - 30.9.2020

czePraha - Žižkov Základní ideou festivalu je zvýšení povědomí o rozsahu, smyslu a významu oboru krajinářské architektury ve vztahu k současné architektuře, umění a veřejnému prostoru. Festival se snaží o osvětu a mezioborový dialog nejen českých, ale také mezinárodních odborníků, umělců, politiků a široké veřejnosti.

Právě probíhá

STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS

29.5. - 21.6.2020

czeBrno - hrad Špilberk, Brněnská přehrada 23. ročník mezinárodní soutěžní přehlídky ohňostrojů s hudbou

Právě probíhá

VÝSTAVA FUCHSIÍ

30.5. - 30.9.2020

czeBuchlovice - zámek Sbírka fuchsií čítající více než 1400 druhů, starých i nových odrůd od šlechtitelů celého světa včetně slavných českých odrůd. Společně s výstavou balkónových květin.

Právě probíhá

KHAMORO **** ZMĚNA TERMÍNU - BUDE UPŘESNĚNO ***

31.5. - 6.6.2020

czePraha - různá místa Světový romský festival

Právě probíhá

BRNĚNSKÝ VARHANNÍ FESTIVAL *** ZMĚNA TERMÍNU - BUDE UPŘESNĚNO ***

3.6. - 7.7.2020

czeBrno - různá místa 40. ročník. Průřez varhanním dílem skladatelů od baroka až po 21. století.

Právě probíhá

ROCKOVÝ SLUNOVRAT *** ZRUŠENO ***

5.6. - 6.6.2020

czeŘevnice - Lesní divadlo  Poctivý hudební festival s jedinečnou atmosférou v atraktivním prostředí - průřez všemi možnými žánry

Právě probíhá

UNITED ISLANDS OF PRAGUE

5.6. - 6.6.2020

czePraha  Mezinárodní hudební multižánrový festival. Festival United Islands se bude opět soustředit především na objevování nové muziky a hudebních talentů. Kromě mladých vycházejících hvězd se ale návštěvníci mohou těšit i na vystoupení několika stálic české i zahraniční hudební scény, které hudební objevy přijdou naživo podpořit. Součástí budou tradičně i zajímavé kreativní aktivity nejen pro dospělé ale i pro děti. United Islands of Prague tak poskytne skvělé zázemí i rodinám s dětmi.

Právě probíhá

ZÁMOSTÍ *** ZRUŠENO ***

5.6. - 6.6.2020

czeTřebíč - různá místa Letní kulturní open air festival

Právě probíhá

SLAVNOSTI PIVA *** ZRUŠENO ***

5.6. - 6.6.2020

czeČeské Budějovice - Výstaviště Dvoudenní open-air hudební a pivní slavnosti

Právě probíhá

ZNOVUOTEVŘENÍ UNIKÁTNÍHO MUZEA AUTÍČEK!

6.6. - 6.6.2020

czePříseka - zámek V srdci České republiky naleznete unikátní Muzeum autíček a starých hraček. Ve čtyřech podlažích zrekonstruovaného příseckého zámku na Vás čeká více než 11 500 raritních exponátů – téměř kompletní sbírka autíček a modelů vyrobených na území Československa ve 20. století, a to jak od desítek výrobců tuzemských, tak samozřejmě i těch zahraničních. Autíčka, jak již název napovídá, celému muzeu dominují, avšak naleznete zde i letadla, vláčky, hry a jiné staré hračky. Dne 6.6.2020 se opět otevřou jeho brány pro veřejnost! Na návštěvníky čeká několik změn a novinek, jako například: - trampolína, pískoviště i dlouho očekávaný dětský koutek v prostorách muzea pro Vaše ratolesti - automatická pokladna pro platbu vstupného - pár novinek k prodeji z produkce firmy ABREX - čepovaná PLZEŇ (první dvě piva dne 6.6. na uvítanou zdarma) - parkování v areálu - kopečková zmrzlina - výborná káva a zákusky Přijeďte s námi oslavit den dětí i znovuotevření muzea! Více informací naleznete na webu http://www.muzeumauticek.cz!

VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD

6.6. - 7.6.2020

czeČeská republika - různá místa Jedinečná celorepubliková akce, která umožňuje nahlédnout do niter českých zahrad a parků majících povahu veřejnou s možností nakouknuti i do některých zahrad soukromých.

MINT MARKET PRAHA NO. 28 *** ZMĚNA TERMÍNU ***

6.6. - 6.6.2020

czePraha - Pražská tržnice Několik desítek českých tvůrců ze celé republiky s pestrou nabídkou oblečení, šperků, designových doplňků, bio kosmetiky a delikates

SLAVNOSTI LIDOVÉ HUDBY *** POZASTAVENO ***

7.6. - 7.6.2020

czeKroměříž - Výstaviště Floria Hudební festival

KOLOBĚŽKA DEN

7.6. - 7.6.2020

czePraha - Výstaviště Holešovice Sportovně-charitativní závod na koloběžkách

WORLD PRESS PHOTO

8.6. - 28.6.2020

czePraha - Staroměstská radnice Letos tuto světovou přehlídku doplní čeští reportéři s výstavou Koronavirus - Život v nouzovém stavu.

  ( Strana 2 / 5 )  

Před návštěvou akce je nutné OVĚŘIT SI DATUM A MÍSTO konání přímo na webových stránkách veletrhu nebo u pořadatele. Správce portálu veletrhyavystavy.cz neručí za správnost a úplnost poskytnutých informací.