Veletržní příloha deníku Hospodářské noviny

Podle oborů

Výpis oboru: Koncerty

( Strana 1 / 1 )

HOLLYWOOD MEETS CLASSICS

23.1. - 23.1.2018

czePraha - Novoměstská radnice Na programu koncertu Vivaldi, Telemann, Piazzola, Moriccone a další. Účinkuje přední český hobojista Vilém Veverka & Ultimate W Band.

SMYČCE PFO HRAJÍ "NEJEN" FILMOVÉ SKLADBY

24.2. - 24.2.2018

czePraha - Novoměstské radnice Pražský filmový orchestr tentokrát přichází s programem svého smyčcového kvarteta v rozšířené podobě smyčcového orchestru. S dirigentem Jiřím Koryntou zařadí jak oblíbené skladby stříbrného plátna, tak i populární klasiku.

ENSEMBLE BERLIN PRAG - TRIBUTE TO J. D. ZELENKA

7.3. - 7.3.2018

czePraha - Novoměstská radnice Na programu Triové sonáty (hoboj, housle, fagot, cembalo, kontrabas). Součástí koncertu bude křest 2CD Ensemblu Berlin Prag, obsahující nahrávku 6 triových sonát J. D. Zelenky pro label Supraphon. Záštitu nad koncertem převzal velvyslanec SRN Dr. Christoph Israng.

HAYDN ENSEMBLE - Zahajovací koncert sezóny 2018

8.3. - 8.3.2018

czePraha - Novoměstská radnice „Příroda, rozum a řád“ a nástroj lásky. Nový český komorní orchestr Haydn Ensemble s uměleckým vedoucím, dirigentem Martin Petrákem vstupuje v roce 2018 do druhé sezóny s pokračováním orchestrálního a koncertního projektu „Příroda, rozum a řád“.

JARNÍ KONCERT FOERSTROVA KOMORNÍHO PĚVECKÉHO SDRUŽENÍ

20.3. - 20.3.2018

czePraha - Novoměstské radnice V programu zazní sborové skladby Karla Bendla, Miroslava Raichla, Jana Málka a Antonína Tučapského, chybět nebude ani oblíbené Otvírání studánek Bohuslava Martinů.

( Strana 1 / 1 )