Supplement Exhibitions and Trade Fairs in Hospodářské noviny

Organiser details

Kino Aero

Biskupcova 87/31a
130 00, Praha 3
Tel: 271 771 349
E-mail: info@kinoaero.cz
Web: www.kinoaero.cz

Event:

Proběhlé akce

THE SHOCKPROOF FILM FESTIVAL

3.3. - 8.3.2020

czePraha - kino Aero Festival otrlého diváka navrací kinu jeho původní roli atrakce a nezapomenutelného společného zážitku. Každý rok přináší kolekci nejpůsobivějších, nejsměšnějších, nejzapadlejších i nejbizarnějších hororů, extrémů, akčňáků, krváků, campů, béček, céček i péček.

FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA - regionální repete

6.4. - 6.4.2019

czeBrno - kino Scala Festival otrlého diváka navrací kinu jeho původní roli atrakce a nezapomenutelného společného zážitku. Jeho 15. ročník přináší kolekci nejpůsobivějších, nejsměšnějších, nejzapadlejších i nejbizarnějších hororů, extrémů, akčňáků, krváků, campů, béček, céček i péček.

FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA - regionální repete

5.4. - 5.4.2019

czeOlomouc - kino Metropol Festival otrlého diváka navrací kinu jeho původní roli atrakce a nezapomenutelného společného zážitku. Jeho 15. ročník přináší kolekci nejpůsobivějších, nejsměšnějších, nejzapadlejších i nejbizarnějších hororů, extrémů, akčňáků, krváků, campů, béček, céček i péček.

FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA - regionální repete

29.3. - 29.3.2019

czeHradec Králové - Bio Central Festival otrlého diváka navrací kinu jeho původní roli atrakce a nezapomenutelného společného zážitku. Jeho 15. ročník přináší kolekci nejpůsobivějších, nejsměšnějších, nejzapadlejších i nejbizarnějších hororů, extrémů, akčňáků, krváků, campů, béček, céček i péček.

FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA

5.3. - 10.3.2019

czePraha - kino Aero Festival otrlého diváka navrací kinu jeho původní roli atrakce a nezapomenutelného společného zážitku. Jeho 15. ročník přináší kolekci nejpůsobivějších, nejsměšnějších, nejzapadlejších i nejbizarnějších hororů, extrémů, akčňáků, krváků, campů, béček, céček i péček.

FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA

27.2. - 4.3.2018

czePraha - kino Aero Festival otrlého diváka navrací kinu jeho původní roli atrakce a nezapomenutelného společného zážitku. Jeho 14. ročník přináší kolekci nejpůsobivějších, nejsměšnějších, nejzapadlejších i nejbizarnějších hororů, extrémů, akčňáků, krváků, campů, béček, céček i péček.

PRAGUE FILM SUMMER

1.8. - 31.8.2017

czePraha - Kino Aero Filmová přehlídka s možností zhlédnutí všech zásadních filmových novinek uplynulé filmové sezony.

FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA

28.2. - 5.3.2017

czePraha - kino Aero Festival otrlého diváka navrací kinu jeho původní roli atrakce a nezapomenutelného společného zážitku. Jeho 13. ročník přináší kolekci nejpůsobivějších, nejsměšnějších, nejzapadlejších i nejbizarnějších filmových kousků na téma láska.

FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA

3.3. - 8.3.2015

czePraha - Kino Aero Festival otrlého diváka je příležitost pro filmy, které se vymykají standardním normám filmové estetiky a nárokům běžného filmového diváka.