Supplement Exhibitions and Trade Fairs in Hospodářské noviny

Current Events

  ( Page 3 / 10 )  

VÁCLAV BOŠTÍK/ ALTRO ŘÍM 77 / 59 + 1

22.3. - 27.5.2018

czePraha 1 - Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác Exhibition of a newly discovered, exceptional set of fifty-nine felt-tip, pencil, and pastel drawings by Václav Boštík, which have previously been displayed only once – in 1977, when the artist organised a solo show in the exhibition space of the ALTRO Theatre Group in Rome.

Currently held

KOUDELKA: RETURNING

22.3. - 23.9.2018

czePraha - Uměleckoprůmyslové museum The retrospective exhibition, a cross-section of the photographer Josef Koudelka’s work, is being held at the Museum of Decorative Arts in Prague to mark his eightieth birthday. The basis of the exhibition comprises 350 photographs, which are part of the large set of works that Koudelka has generously decided to give to his native land.

Currently held

KOUDELKA: DE-CREAZIONE

22.3. - 23.9.2018

czePraha - Veletržní palác The series of nine large horizontal panoramas and three vertical triptychs was made by Josef Koudelka for the Holy See Pavilion, the Vatican’s first presentation at the Venice Biennale, in 2013.

Currently held

JAN ZRZAVÝ

24.3. - 27.5.2018

czePraha - Museum Kampa Komorní expozice málo známých Zrzavého prací ze soukromých sbírek primárně doprovází výstavu Čechošvýcara Pravoslava Sováka, který bude mít velkou retrospektivní přehlídku na Kampě ve stejné době.

Currently held

WALLERANT VAILLANT: MISTR MEZZOTINTY

27.3. - 24.6.2018

czePraha - Schwarzenberský palác Painter, draughtsman and graphic artist Wallerant Vaillant (1623, Lille – 1677, Amsterdam) is a distinct, though generally lesser-known representative of the 17th century Dutch and Flemish Golden Age painting. A successful portrait painter, he is primarily renowned as the first professional graphic artist working in mezzotint – and that work is presented at this small exhibition.

Currently held

VLADIMÍR ŠKODA: HARMONICES MUNDI / JOHANNES KEPLER VLADIMÍR ŠKODA: HARMONICES MUNDI / JOHANNES KEPLER

28.3. - 4.11.2018

czePraha - Zámek Trója Sochař Vladimír Škoda působí ve Francii, nicméně se do vlasti vrací poměrně často a jeho díla nejsou českému publiku zcela neznámá. Doposud však jeho tvorba nebyla představena komplexněji, a tak ve spolupráci s Museem Kampa vznikl projekt, který se pokusí shrnout základní linie jeho díla v dosud nebývalém měřítku.

Currently held

17th INTERNET FAIR FOR LIFTS

1.4. - 30.4.2018

czeInternet - www.vytahy-veletrh.cz 17th Virtual Fair for Lifts and Escalators on Internet 2018.

Currently held

BAREVNÉ VARIACE

6.4. - 1.5.2018

cze Výstava žáků výtvarného oboru ZUŠ Šimáčkova Praha 7 prezentuje několik okruhů témat, která jsou rozvedena různými výtvarnými technikami. Náměty vychází z historie, geografie i z podnětů, které nás obklopují. Důležitou roli zde hraje barevnost.

Currently held

MLADÍ LADÍ JAZZ

6.4. - 30.4.2018

czePraha - různá místa, další města v ČR International jazz festival

Currently held

ADÉLA JÁNSKÁ / NIC KROM TEBE

10.4. - 11.5.2018

czePraha - Galerie Via Art Výstava Adély Jánské je součástí dlouhodobého projektu galerie, který se věnuje představování mimopražských autorů patřících mezi výrazné osobnosti současného výtvarného umění.

Currently held

MAT COLLISHAW: LAST MEAL

11.4. - 8.7.2018

czePraha - Rudolfinum Expozice prezentuje jeho zásadní díla ze všech období vývoje jeho uměleckého projevu od devadesátých let po současnost. Pro jeho tvorbu jsou charakteristická hlubší, historicky prověřená témata, skrývající se pod vizuálně přitažlivým povrchem, díky němuž snadno poutají pozornost diváka, ovšem při zachování vysoké estetické kvality.

Currently held

JMENUJI SE ROBERT VANO MY NAME IS ROBERT VANO

13.4. - 17.6.2018

czePraha - Leica Gallery Retrospective, yet somber exhibition of the art photographer with an American passport and Czech home.

Currently held

KAREL I. ZNÁMÝ A NEZNÁMÝ POSLEDNÍ ČESKÝ KRÁL KAREL I. KNOWN AND UNKNOWN LATEST CZECH KING

19.4. - 30.9.2018

czeKonopiště - zámek 

Currently held

HRANICE

20.4. - 13.5.2018

czePraha - Novoměstská radnice - Galerie v přízemí Výstava výtvarného oboru Gymnázia Na Pražačce, která reflektuje téma Hranice jako společensko-kulturní fenomén. Mladá generace ho představuje formou malby, kresby, fotografie, instalací, videoartu a akčního umění.

Currently held

AUTOSALON

24.4. - 29.4.2018

svkBratislava - Incheba 28th International Motor Show

Currently held

  ( Page 3 / 10 )  

Před návštěvou akce je nutné OVĚŘIT SI DATUM A MÍSTO konání přímo na webových stránkách veletrhu nebo u pořadatele. Správce portálu veletrhyavystavy.cz neručí za správnost a úplnost poskytnutých informací.