Podle oborů
Výpis oboru: Koncerty, hudba
Předchozí ( Strana 16 / 97 ) Další
CO ČECH, TO MUZIKANT!
26.9. - 12.12.2022
Praha - Novoměstská radnice Cyklus 4 komorních koncertů pořádá v historickém Velkém sále Novoměstské radnice organizace Komorní Múzy z. s. Kurátorem je houslista a umělecký vedoucí projektu Radim Kresta. Vystoupí Josef Suk Piano Quartet, světoznámý houslista Ivan Ženatý s klavíristou Petrem Jiříkovským, Kaprálová kvartet a laureátka soutěže Pražské jaro Anna Sysová (koncert bude doprovozen výstavou obrazů dirigenta Jana Kučery). Cyklus bude završen Vánočním koncertem s Českou mší Vánoční J. J. Ryby a Kühnovým dětským sborem, který doplní Beethovenův Septet s Radimem Krestou a jeho hosty, předními hráči České filharmonie, SOČRu a nejtalentovanějšími studenty Pražské konzervatoře. 26.9./ Slavíme narozeniny! / Josef Suk Piano Quartet; 20. 10. 2022 / Z domoviny / Ivan Ženatý, Petr Jiříkovský; 9. 11. 2022 / Dámská volenka / Kaprálová kvartet, Anna Sysová; 12. 12. 2022 / Vánoční koncert. Začátek všech koncertů 19:30 hod. VSTUPNÉ: plné 200 Kč, snížené 100 Kč, studenti hudebních škol zdarma. Rezervace vstupenek na [email protected] / platba vstupného na místě před koncertem.
COLOURS OF OSTRAVA
17.7. - 20.7.2019
Ostrava - Dolní Vítkovice Multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný od roku 2002 v Ostravě. Letošní 16.ročník nabídne přes 350 programových bodů na 20 otevřených i krytých scénách - koncerty, diskuse, divadla, filmy, workshopy i výtvarné aktivity.
COLOURS OF OSTRAVA
13.7. - 16.7.2022
Ostrava - Dolní Vítkovice Multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný od roku 2002 v Ostravě
COLOURS OF OSTRAVA
19.7. - 22.7.2023
Ostrava - Dolní Vítkovice Multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný od roku 2002 v Ostravě
COLOURS OF OSTRAVA
17.7. - 20.7.2024
Ostrava - Dolní Vítkovice Multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný od roku 2002 v Ostravě
COLOURS OF OSTRAVA
16.7. - 19.7.2025
Ostrava - Dolní Vítkovice Multižánrový mezinárodní hudební festival
COMIC-CON BRNO & JUNIOR
1.11. - 2.11.2025
Brno - Výstaviště Svět splněných snů pro fanoušky zejména sci-fi. Comic-Con Junior je věnovaný věnovaný popkultuře - videohrám a stolním hrám, filmům a seriálům, anime a komiksu, knihám a obrazům, kostýmům a hudbě, zábavě i poučení...
CONCENTUS MORAVIAE
30.5. - 27.6.2025
Různá města Mezinárodní hudební festival 13 měst. Primárně je zaměřen na klasickou hudbu s přesahem do jiných žánrů a se silným akcentem na starou hudbu, které se věnuje ve formě bienále.
CONCENTUS MORAVIAE
31.5. - 27.6.2022
Různá města jižní Moravy a Vysočiny Mezinárodní hudební festival nabízí posluchačům příležitost propojit jedinečné hudební zážitky s atmosférou zámků, hradů, kostelíků i katedrál
CONCENTUS MORAVIAE
30.5. - 27.6.2023
Různá města jižní Moravy a Vysočiny Mezinárodní hudební festival zaměřený na klasickou hudbu s přesahem do jiných žánrů a se silným akcentem na starou hudbu, které se věnuje ve formě bienále.
CONCENTUS MORAVIAE
31.5. - 10.7.2024
Různá města jižní Moravy a Vysočiny Mezinárodní hudební festival zaměřený na klasickou hudbu s přesahem do jiných žánrů a se silným akcentem na starou hudbu, které se věnuje ve formě bienále.
COOL V PLOTĚ
8.9. - 10.9.2017
Písek - různá místa města Osm pódií v historickém centru Písku. Více než 30 umělců z devíti zemí světa. Alternativní hudba různých žánrů, moderní tanec, video art, Djs, autorská čtení, busking a mnoho dalšího v podání pouze a jedině jednoho umělce. Festival Cool v Plotě se koná již po osmé v jihočeském Písku. 8. a 9. září zažijete úplně jiný festival než na jaký jste byli doposud zvyklí.
CRAIG TABOM SOLO A SHAI MAESTRO TRIO
15.3. - 15.3.2015
Brno - SONO centrum Zahajovací dvojkoncert v rámci JAZZFESTBRNO 2015.
CRAIG TABORN (USA) - PIANO
20.6. - 20.6.2025
Praha - Novoměstská radnice Hvězdný americký jazzman Craig Taborn rozezní druhý jarní prolog 30. Mezinárodního festivalu jazzového piana. Festival klavírních recitálů slaví jubileum a nadělil sobě i divákům lákavou novinku. Nejen, že cyklus koncertů uvede jarním prologem Vijay Iyer. Letos proběhne ještě druhý jarní prolog. Vystoupí Bright Gain – baskytara, zpěv / Luyanda Madope – klavír, klávesy, zpěv / Victor Ademofe – trubka, křídlovka, perkuse, zpěv / Wale Adeyemi – bicí, zpěv. Začátek v 19 hod, vstupné od 500 Kč, vstupenky na www.pjmusic.cz
CRISTINA BRANCO & JOÃO PAULO ESTEVES DA SILVA - AMORAS (Portugalsko)
5.5. - 5.5.2025
Praha - Novoměstská radnice Portugalská zpěvačka Cristina Branco a pianista João Paulo Esteves da Silva sklízejí plody „podzimního odpoledne“, kdy vznikala jemná, baladická nahrávka Amoras numa Tarde de Outono, a také už čtvrtstoletí trvající spolupráce. Koncert dua v nejlepším smyslu romantický a rozjímavý posluchačský zážitek. Koncert je součástí koncertní série www.jmw.cz. Začátek v 19 hod, vstupné od 600 Kč, vstupenky na www.pjmusic.cz.
